Domain Haberleri

2017 Pan-Mass Challenge bisiklet formaları

By , - Domain Haberleri - . Etiketler:

John Berryhill ve ben 2017 Pan-Mass Challenge sırasında giyeceğimiz bisiklet formaları tasarımını paylaşmaktan çok mutluyum.

Aşağıdaki listede yer alan alan adı sponsorlarının inanılmaz desteği sayesinde bu özel mayo ile Boston’daki Dana-Farber Kanser Enstitüsü için 8.000$! John ve ben bu formaları Temmuzun son iki haftası boyunca eğitim gezintileri sırasında giydireceğiz. Bourne’dan Provincetown’a bisikletle giderken, PMC’nin ikinci gününde de gururla giyeceğiz. John’un belirttiği gibi binlerce PMC bisiklet sürücüsünün (ve arabalarının) bizi yolculuğumuza geçirmeleri büyük ihtimal. Tabi dinlenme molaları sırasında birçok insanı da göreceğiz.

2017 PMC formamızın alan adı endüstrisi sponsorları:

 1. Uniregistry
 2. .club Registry
 3. .art Registry
 4. BuyDomains
 5. Donuts
 6. DSAD.com
 7. Igloo
 8. Telepati
 9. TheDomains.com
 10. NameJet
 11. NameCorp
 12. .buzz Registry
 13. GoDaddy
 14. .XYZ Registry

Formalar Jakroo tarafından yapıldı ve eğer siz de bir tane satın almak isterseniz Jakroo mağazasında bulunabilirler. Bu bir kuruluş kodu değil ve paylaşılacak herhangi bir kupon kodu türü (üzgünüm) yok.

Ne John ne de henüz kişisel bağış toplama hedeflerimize ulaşmadık. Dana-Farber ve The Jimmy Fund’un kanser araştırma ve tedavi görevini yerine getirmesine yardımcı olduğumuz için desteğiniz çok takdir edilecektir. İşte benim bağış toplama sayfamız ve John’un bağış toplama sayfası . Alan adı endüstrisinden epeyce destek aldık ve takdir ediyoruz. Bize verdiğiniz destekler için çok teşekkürler!

DOMAINOG: Haberi keyifle paylaştım çünkü bu tarz girişimler alan adı sektörünün gelişmesine, duyulmasına ve kavranmasına ciddi anlamda faydalı olacaktır. En kısa zamanda Türkiye’de de benzer etkinlikleri görmek ümidiyle diyoruz.

 

Kaynak: domaininvesting.com/2017-pan-mass-challenge-jerseys

domain haberleri
Diğer ilgili haberler