Domain Haberleri

Domain satıcısından saçma bir cevap

By , - Domain Haberleri - . Etiketler:

Bir domainin fiyatını öğrenmek istiyor ve karşı tarafı arıyorum ve şimdiye kadar duyduğum en aptal yanıtı sizinle paylaşmak istiyorum. Sitenin açılış sayfasında “satılık” mesajı vardı. Aradığımda aldığım cevapsa: “Sorduğunuza göre ödeyemezsiniz”. Evet, gerçekten de alan adı sahibine fiyatı sorduğumda aldığım cevap buydu. Bu şimdiye kadar duyduğum en saçma cevaptı.

Bir alıcı, bir domain için bol sıfırlı bir rakamı ödemeyi göze almış olabilir, bunu asla bilemeyiz. Alan adı sahibinin, konu hakkında bilgisi olsun ya da olmasın, bunun hiç bir önemi yoktur. Önemli olan şey, alıcıyı önemsemek ve bir orta yol bulmaya çalışmaktır. Tüm bunların gerçekleşebilmesi için kapının baştan kapatılması pek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Kim bilir! Belki de alan adı sahibi kötü bir gün geçiriyordu. Belki de bir yatırımcı olduğumu ve son kullanıcı fiyatını ödeyemeyeceğimi öngördü. Ya da vereceği cevabın beni rahatsız edeceğini düşünüyordu.

Durum ne olursa olsun, yanıtın böylesine absürt olduğunu gördüğüm için konuyu uzatmak istemedim. Eğer gerçekten bol sıfırlı bir ücret ödeyebilecek durumda olmuş olsaydım, kesin olarak bildiğim tek şey o domaini almaktan mutlak ve mutlak vazgeçerdim ve karşı tarafta böylesi bir şansı tepmiş olurdu.

 

Kaynak: domaininvesting.com/dumbest-response-domain-name-inquiry

domain haberleri