Domain Haberleri

Donuts 110 Milyon Dolar Kredi Aldı

Donuts, 110 milyon dolarlık kredi aldı. Donuts’un CEO’su Bruce Jaffe, “Silikon Vadisi Bankası ile ortak olmaktan çok memnunuz ve müşterek kredi verenlerin hevesli tepkilerini memnuniyetle karşılıyoruz” dedi .

Donuts Kredi

Yeni üst düzey alan adlarının dünya lideri Donuts, 110 milyon dolarlık kredi aldı. Kredi, işletmelere 30 yılı aşkın bir süredir yardımcı olan Silicon Valley Bank liderliğinde Cadence Bank, Comerica Bank, Pacific Western Bank ve Umpqua Bank desteğiyle sağlandı. SVB, dünya genelindeki inovasyon merkezlerindeki büroları aracılığıyla hedefli finansal hizmetler sunuyor.

Donuts’un CEO’su Bruce Jaffe, “Silikon Vadisi Bankası ile ortak olmaktan çok memnunuz ve müşterek kredi verenlerin hevesli tepkilerini memnuniyetle karşılıyoruz” dedi .

“SVB, işimizi ve endüstrimizi derinden anlıyor ve önde gelen kurumların bir sendikasını kurmakta müthiş bir iş çıkardı. Bu finansman, bireylerin ve kuruluşların çevrimiçi marka yeteneklerini dönüştürmelerine yardımcı olduğumuz için büyümemizi hızlandıracağız “dedi.

Silikon Vadisi Bankası Direktörü Jayson Davis, “Şirketin büyüme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için doğru zamanda doğru finansman sağlamak için Donuts’taki liderlik ekibi ve bankacılık ortaklarımız ile birlikte çalışma fırsatımızı takdir ediyoruz.”

Donuts, son satın alımları ile birlikte şu anda .email, .guru, .social, .business, .life, ve .restaurant gibi önemli uzantılar da dahil olmak üzere toplam 238 yeni üst düzey alan adı sunuyor. Donuts’un tamamına sahip olduğu en çok bilinen yan kuruluşlarından biri ünlü kayıt firması Name.com. Merkezi Kirkland’da olan Donuts’un ayrıca Denver, Washington, Dublin, İrlanda, Pekin’de şubeleri bulunuyor.

 

Kaynakdonuts.news/donuts-closes-110-million-financing-led-silicon-valley-bank

domain haberleri