Domain Haberleri

Escrow, Beta API Yayında

By , - Domain Haberleri - .
Escrow Api

KALİFORNİYA (escrow) — Escrow.com, salı günü yeni api hizmetinin beta sürümünü kullanıma sunduğunu açıkladı.

1999 yılında Fidelity National Financial tarafınca kurulan Escrow, yeni Api hizmetinde 0,89 gibi düşük bir komisyon oranı ile kredi kartları ve diğer bir çok ödeme yönteminden daha ekonomik olarak yola devam ediyor.

Escrow.com halen otomobiller, tekneler, uçaklar, uçak motorları, güzel sanatlar, mücevherat, değerli taşlar, antikalar, bilgisayar ekipmanları, yazılımlar vb., 100 $ ‘dan 10 milyon dolar ve üzerinde her türlü ürün ve hizmetin güvenli bir şekilde alım satımlarında kullanılmaya devam eden güvenli bir aracı. Aynı şekilde, hizmet sağlayıcıları, yasal hizmet sözleşmelerini, fikri mülkiyet haklarının değiş tokuşu ve diğer iş varlıklarını korumak için de kullanılıyor.

Escrow, uber.com, snapchat.com, spacex.com, twitter.com, instagram.com, freelancer.com, gmail.com, slack.com, wechat.com, chrome.com ve wordpress.com’da dahil olmak üzere bir çok alan adı alım satımında en çok tercih edilen ödeme yöntemi.

Escrow.com Genel Müdürü Matt Barrie;

Escrow.com, son 18 yılda online alım satım yapmak isteyenler için dünyanın en güvenli 1. seçenek olarak görüldü. Artık aynı güç, kullanımı kolay bir API’de mevcut; bu, herhangi bir işletmeye, uygulamaya veya hizmete entegre edilebilir. Geldiğimiz noktayı görmekten heyecan duyuyoruz!

 

Referans belgeleri de dahil olmak üzere Escrow.com Platform API’sı hakkında daha fazla bilgi için lütfen API Geliştirici Portalı‘nı takip edebilir veya Escrow Platform API’sinin yararları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için (38 sayfa) buradaki pdf dosyayı inceleyebilirsiniz.

 

Kaynakescrow.com/news/articles/escrow-releases-beta-api

domain haberleri
Diğer ilgili haberler