Domain Haberleri

Gay.com, Los Angeles LGBT Merkezine Bağışlandı

Milyonlarca dolar değerindeki Gay.com, Los Angeles LGBT Merkezi’ne bağışlandı. L.A. LGBT Merkezi aylık 200.000 ziyaretçiye ulaşan domaini, yeni başlattığı Vanguard gazetesine (vanguard.org) yönlendirecekmiş.

By , - Domain Haberleri - . Etiketler:

Milyonlarca dolar değerindeki Gay.com, Los Angeles LGBT Merkezi’ne (lalgbtcenter.org) bağışlandı. L.A. LGBT Merkezi, aylık 200.000 ziyaretçiye ulaşan domaini, yeni başlattığı Vanguard gazetesine (vanguard.org) yönlendirecekmiş.

L.A. LGBT Merkezi 600’den fazla çalışanıyla sağlık, sosyal hizmetler ve konut, kültür ve eğitim, liderlik ve avukatlık olmak üzere dört geniş kategoride hizmet veren bir kuruluş.

Bağış öncesi VS Media’nın yaptığı değerleme, alan adının 6.9 milyon dolar olduğu yönünde. Gay.com daha önce “PlanetOut A.Ş.” ve “Here Media A.Ş.”ye aitmiş.

 

DOMAINOG: Bu basit bir bağış değil. Gay.com’a giren 200.000 ziyaretçi artık sağlık hizmeti veren bir kurumun sayfasına yönlenecek. Bence oldukça ince, kral ve düşündürücü bir hareket. Yoksa emin olun bu habere evsahipliği yapmayı pekte istemezdim. Haberi geçtim çünkü ufuk açıcı olduğunu düşündüm. Bir okuyucumun bile anlayıp, farklı girişimlerde bulunması ülkemiz için faydalı olabilir.

domain haberleri