Domain Haberleri

GoDaddy Türkiye Alan Adı Reklamları

By , - Domain Haberleri - . Etiketler: ,
Alan Adı Reklamları

ANKARA (domainog) — Geçen sene Türkiye pazarına giriş yapan GoDaddy, ilginç alan adı reklamlarına devam ediyor. Takip edenler hatırlayacaktır, sene başında yapmış oldukları futbol konseptli reklam süperdi, işte reklam metni;

GoDaddy ile internette vurduğunuz gol olsun. Gol demişken, işte size tam gollük fırsat. Taktik basit; godaddy.com’a tıklayın, web sitenizi kolayca kurun. İnternetin alan adı ve hosting hizmetlerinden anında faydalanın. Düşük fiyatlarla daha çok kazanın. Ne diyoruz? veeee top ağlarda gooool. GoDaddy ile web sitenizi kurun, dünyaya kapılarınızı açın.

Dün akşam Show TV’de özellikle komedi filmlerindeki kalitenin yerlerde olduğu şu günlerin belki de en güzel filmlerinden biri olan “Düğün Dernek” filminin hemen öncesinde GoDaddy’nin bir kaç ay önceki yeni reklamı yine çıktı.

Ellerinizle biraz unu, nefis bir şeye dönüştürebilirsiniz. Ellerinizle bir anı sonsuzluğa dönüştürebilirsiniz. GoDaddy web sitesi mimarıyla 1 saatten kısa sürede kendi ellerinizle web sitesi yapabilirsiniz. Fikrinizi girin, bir tasarım seçin ve web sitenizi yayınlayın. Cep telefonunuzda bile yapabilirsiniz. GoDaddy’de hemen ücretsiz deneyin.

Reklam metninin, istedikleri hedef kitle ile örtüşüp örtüşmediğini, bekledikleri ciroyu elde edip etmediklerini bilmemiz mümkün değil. Ancak “1 saatten kısa bir süre”, “kendi ellerinizle” ve “cep telefonunuzda bile” ibarelerinin etkileyici ve olayın basitliğine vurgu yapmak adına hedefe odaklanılmış kaliteli bir reklam metni olduğunu söyleyebilirim.

Sonuç: İnsanlar reklam izlemez, sevdikleri şeyi izler. Deplasman 1 – Evsahibi 0

 

DOMAINOG

domain haberleri