Domain Haberleri

GoDaddy’den Kobilere Dijital Kartvizit

By , - Domain Haberleri - .
Godaddy Dijital kartvizit

İSTANBUL (dünya) — Alan adı sağlayıcısı GoDaddy, dijital varlık göstermenin şart olduğu günümüzde KOBİ’lere uygun maliyetli dijital kartvizit imkanı tanıyor.

İnternette varlık göstermenin artık bir zorunluluk olduğu günümüzde KOBİ’ler için uygun maliyetli dijital kartvizit imkanı tanıyor.

Türkiye’de televizyon reklamlarıyla iletişim yatırımları yaptıklarını kaydeden GoDaddy EMEA Bölge Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi;

Türkiye’nin müşteri ve gelirler açısından Avrupa ve Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki en büyük ikinci pazar. Türkiye’de daha çok alan adı kayıt firması olarak biliniyoruz ancak KOBİ’lere websitesi oluşturma gibi alanlarda da etkin çözümler sunuyoruz… Domain ve hosting sektörü konusunda televizyondan insanları eğiteceğimizi elbette düşünmüyoruz. Ama birçok yeni insana ulaştığımızı da söyleyebilirim. Reklamlarla GoDaddy sadece isim satmıyor. Birçok konuda yardımcı oluyor bilgisi oluştu.

dedi ve artık herkesin çevrimiçi olduğunu kaydeden Maruzzi, şunları ekledi;

Dünya artık dijitalde. Dijitalleşme biraz da online olmayla ilgili. İşi online olmasa bile herkesin online sayfaya ihtiyacı var. Örneğin bir masaj terapistiyseniz bile insanların size ulaşmasının yolu online olmaktan geçiyor. Eve musluk tamircisi çağıracağı zaman bile herkes, artık telefonlarından bakıyor. Bütün iş yapıcıların artık dijital varlık göstermesi gerekiyor. Biz artık web siteden ziyade online kartvizit diyoruz.

dedi. Daha önce GoDaddy Türikiye alan adı reklamları üzerine yazmıştık. GoDaddy’nin dijital kartvizitlerle ilgili haberinin tam haline ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

DOMAINOG: Detaylandırmak istedim, güzel bir girişim ama GoDaddy’nin sitesinde dijital kartvizitlere ilişkin bir bağlantı bulamadım. Bulan olur da paylaşırsa sevinirim.

 

Kaynak: dunya.com/tekno-trend/kobilere-dijital-kartvizit-haberi-387604

domain haberleri
Diğer ilgili haberler