Domain Haberleri

Name Summit 2017 – Dijital Marka Konferansı

7-8 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 2 gün sürece olan “Name Summit 2017″ya 40’dan fazla üst düzey uzman, girişimci ve marka otoriterleri katılacak.

By , - Etkinlikler - . Etiketler:
Name Summit 2017

7-8 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 2 gün sürecek olan “Name Summit 2017“ya 40’dan fazla üst düzey uzman, girişimci ve marka otoriterleri katılacak.

Konuşmacılar arasında bizi en çok ilgilendiren isimlerden birisi alan adı uzmanı Lary Fischer. 100 milyondan fazla satışa katılmış. Ele alacağı konular arasında alan adı kazançları ve satışları, değerlendirmeleri, site geliştirme, emanet ve para kazanma konularını var. Onu en çok Messenger.com, Home.com, Chat.com, Autoparts.com ve Stocks.com gibi birçok önemli alan adına yapılan satın alma işlemlerindeki katılımlarından tanıyoruz. Ayrıca katılımcılar arasında .club alan adı uzantısının pazarlama sorumlusu Jeff Sass’da var. Diğer detaylar resmi sitesinden incelenebilir.

Name Summit 2017 konferans konuları

  • Alan Adı Seçimi ve Yenilikçi Seçenekler
  • İçerik Anlama, Arama ve Ücretli Reklamcılık
  • Influencer Markalaşma
  • YouTube’tan Faydalanma
  • Marka ve Yasal Stratejiler
  • Ücretli Reklamcılık
  • Google AdWords ve SEM Stratejileri
  • Sosyal Medya Yönetimi

DOMAINOG: Özellikle Influcer Markalaşmanın önemli olduğunu düşünüyorum. (Influcer Pazarlama Nedir : Hedef kitleyi etkileyebilecek önemli kişilere yoğunlaşarak yapılan pazarlama. Örneğin Tarkan, Cem Yılmaz, Acun vb. ünlülere bir ürün ya da hizmetinizi kullandırabilir ya da söz ettirebilirseniz ve o kişi de beğenmişse, bunu bir tweet vb. bir sosyal platformda bahsini ettiğinde yapacağı etki, sizin yüzbinlerce lira harcayarak yapabileceğiniz tanıtım kampanyalarınıza eş değer olacaktır. Keşke bizlerden birileri de alan adı konusunda kendi doğal yollarla işin önemini ele alsa. Böylece her yer yabancı domain haberleri ile dolmaz, bizden haberler görmüş olurduk. Name Summit 2017 benzeri konferansları Türkiye’de de görmek ümidiyle.

 

Resmi Duyuru Sitesi: http://www.namesummit.com

domain haberleri