Domain Haberleri

Namejet : Güncelleme ve iyileştirmeler üzerine basın açıklaması

Platformumuzda şüpheli teklif verme aktiviteleri ile ilgili endişeleri hafifleten üyelerimize teşekkürler. NameJet, platformumuzda hiçbir zaman terfi, teşvik ya da baştan savma teklif vermeyi kabul etmedi ve müşterilerimizin her zaman doğru şekilde korunmasını sağlamak için adımlar attı.

By , - Domain Haberleri - . Etiketler: ,
namejet domain haberleri basın bildirisi

Platformumuzda şüpheli teklif verme aktiviteleri ile ilgili endişeleri hafifleten üyelerimize teşekkürler. NameJet, platformumuzda hiçbir zaman terfi, teşvik ya da baştan savma teklif vermeyi kabul etmedi ve müşterilerimizin her zaman doğru şekilde korunmasını sağlamak için adımlar attı.

Mevcut sayılarla ilgili olarak, NameJet’te satılan bazı isimlerle ilgili şüpheli etkinliklerin olduğunu doğruladık ve platformun bütünlüğünün korunmasını sağlamak için eylemler gerçekleştirdik. Başlangıçta tanımlanan domainlerin, şartlarımızı açıkça ihlal eden bir teklif sahibine ait olduğunu ve bu nedenle ilgili hesapları askıya aldığımızı tespit ettik. Eklenen iddiaları araştırmaya devam ediyoruz ve gerektiğinde daha ileri adımlar atacağız.

Bundan sonra herkes için sıfır toleranslı bir politika izlediğimizden emin olmak istiyoruz. Özellikle alıcı ve satıcı korumasını iyileştirmek için aşağıdaki iyileştirmeleri yaptık:

1. Kullanıcıların listeledikleri bir alan adıyla ilgili teklif vermesini yasaklamak için kullanıcı hesabı sistemimizde değişiklik,

2. ‘Next Bid Wins’ uygulamasını askıya alıyoruz.

3. Sıradışı teklif vermeyi ve satın alma modellerini belirlemenize yardımcı olacak daha iyi teklif tecrübesi raporlaması üzerine çalışıyoruz; böylece, daha hızlı bir şekilde shill tekliflerinin örneklerini tespit edebilir ve gerekli önlemleri alabiliriz.

4. Hizmet Şartlarımızı, hangi aktivitenin yasaklandığını ve cezaları söz konusu şartları ihlal ettiğinde açıkça belirtmek için, shill ihale ile ilgili ek kurallar güncellenecek

5. Tüm satıcıların NameJet’te alan adı satma kurallarını ve politikalarını açıkça anladıklarından emin olmak için satıcı onboard işlemimizi geliştiriyoruz.

6. Son olarak ve belki de en önemlisi: İnsanların platformumuzda şüpheli etkinlikleri bildirmesi için bir araç olarak [report_abuse@namejet.com] oluşturduk. Daha önce bahsedilen değişiklikler faydalı olsa da, hiçbir şey topluluk gözetiminin gücünü değiştirmez.

Platformumuzun bütünlüğü bizim için çok kritik bir konudur ve müşterilerimizin ve toplumun güvenini büyük ölçüde koruduğumuzdan emin olmak istiyoruz.

 

Kaynakhttp://www.namejet.com/Pages/press-releases/default.aspx

domain haberleri