Domain Haberleri

NamesCon Çin Konferans Tarihi Belli Oldu

NamesCon organizatörleri, NamesCon’un Ekim ayında Çin’de bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Tek gün sürecek konferans 12 Ekim 2017’de Çin’de Şangay’da yapılacak.

By , - Etkinlikler - . Etiketler: ,

Bülten abonelerine gönderilen bir e-postada NamesCon organizatörlerinin Ekim ayında Çin’de bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladı. Bir günlük konferans 12 Ekim 2017’de Çin’de Şangay’da yapılacakmış. Andaz Şanghay Xintiandi oteli (Hyatt zincirinin bir parçası) NamesCon Çin’e ev sahipliği yapacak. Etkinlik hakkında şunlar söyleniyor: “NamesCon, 12 Ekim 2017’de Şangay’ın Xintiandi eğlence bölgesinde ilk kez NamesCon’u Çin’e getirmek için Racënt ile ortaklık kurdu.

NamesCon Bilet Fiyatları

Katılım biletleri 20 $, VIP biletlerse 120 $ olarak bekleniyor. VIP biletlerde “ayırt edici” bir VIP rozetinin yanı sıra “Şanghay’ın en iyi restoranlarından birinde özel bir akşam yemeğine özel giriş” de var. Etkinlik, 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında Orlando, Florida’da düzenlenecek Birleştirme konferansının tarihlerini etkilemiyor. İki konferansa da katılmak isteyen insanlar, biraz pistli olsa da, muhtemelen bunu yapabilecek.

namescon

NamesCon China etkinliği hakkında detaylı bilgi için, resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: domaininvesting.com/namescon-china-conference-announced

domain haberleri