Domain Haberleri

NameSilo, 1 Milyon Alan Adına Ulaştı

Namesilo alan adı kayıt firması

ABD merkezli bir alan adı tescil firması olan NameSilo, 7 yıl üst üste büyümesinin ardından, 1 milyon aktif alan adını aştığını açıkladı. Bu, NameSilo’yu son 12 ay içinde % 35’in üzerinde alan adı artışı ile dünyanın 3.000’i aşkın ICANN akredite kayıtlı üyesinin en üstündeki ilk % 1’i arasına (en iyi 30 kayıt firması arasına) yerleştirir.

NameSilo’ya transfer edilen yaklaşık 410,000 alan adına karşın, başka firmaya geçen alan adı sayısı 43,000’den az. Bu 10:1 oranı, çok yüksek bir müşteri tutma oranı anlamına geliyor.

NameSilo’nun kurucularından Michael Goldfarb, “2010 yılında piyasaya girdiğimizden beri, kendimizi farklı müşterilere hitap eden en güvenilir ve güvenilir kayıt şirketlerinden biri olarak kurduk” dedi. “ICANN‘den sağlanan önceki 12 aylık istatistiklerde NameSilo, en çok alan adı kayıtlı 10. firma olduğunu da ekledi. Bu, dünyadaki en hızlı büyüyen kayıt memurları arasında yer almak için uzun süredir devam ediyor ve şirketimizin büyümesi artan bir oranda genişlemeye devam ediyor. ”

“NameSilo müşterileri, yenileme zamanı geldiğinde farklı bir fiyatın olmayacağını biliyor. Bunun, tüketiciler tarafından benimsenmesi ve büyümeyi hızlandırmaya devam eden bir sadakatle ödüllendirilmesi ayrıcalıktır. Müşterilerimizi dinlemeye devam edeceğiz ve geri bildirimlerine yanıt vermek ve bugün sunduğumuz şeyleri geliştirmek için çok çalışacağız “dedi.

İnsanların yanıltıcı fiyatlama taktiklerine, güvenlik ihlallerine ve kafa karıştırıcı arayüzlere alıştıkları bir sektörde NameSilo’nun şeffaf yaklaşımı hızlı büyümeye devam ediyor ve alan adı kayıt pazarında önümüzdeki yıllarda daha da büyük bir güç olmayı bekliyoruz” diye ekledi. Michael McCallister, NameSilo’nun kurucularından.

NameSilo’nun büyümesi öncelikle sezgisel alan adı kayıt ve yönetim araçları, e-posta, sohbet ve telefon desteği, teknik uzmanlık, sınıfının en yüksek fiyatlaması ve diğer kayıt kuruluşlarının rutin olarak ücretlendirdiği ücretsiz eklentilerle sağlanan dış kaynaklı müşteri hizmetlerini sağlama çabalarına bağlanabilir. WHOIS gizliliği, ICANN ücretleri, e-posta yönlendirme, gelişmiş hesap güvenlik seçenekleri, park ve daha fazlası.

NameSilo’nun yıllar geçtikçe eklediği araçlar ve hizmetler arasında birçok üst seviye etki alanı, tek tıklamayla son kullanıcılar için üçüncü taraflara teknik entegrasyon, e-posta hizmetleri ve küçük işletmeler için ayrıntılı raporlama ve ücretsiz yatırımcı araçları, alan adı uzmanları için düşük komisyonlu bir tam hizmet alanı olan Marketplace vb. NameSilo, kim olduğunuz ya da işletmenizin adı ne olursa olsun, alan adlarınızın kolay yönetimi için, kupon ya da özel teklifler beklemek zorunda kalmadan sürekli düşük günlük fiyatlarla ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

 

DOMAINOG: RegistrarStats(1) ya da nTld Stats’dan(2) baktığımda ilk 20 de görünmüyor. Domain State’nin(3) Nisan tablosundaki 815,430 kayıt ile 33. sırada. Keşke diyorum, bu tarz haberleri haber ederlerken verdikleri rakamları kaynak vererek yazsalar da insanlar görse.

  1. registrarstats.com/Secure/RegistrarMarketShareMain.aspx
  2. ntldstats.com/registrar
  3. domainstate.com/top-registrars.html

 

Kaynakonlinedomain.com/2017/08/31/domain-name-news/namesilo-reaches-1-million-domain-names-management

domain haberleri