Domain Haberleri

Radix, 9 Yeni Uzantısı için 30.000$’lık Yarışma

Detaylarına “F3.Space” adresinden ulaşabileceğiniz yarışma, küçük ve orta ölçekli ajanslar ve freelancers da dahil olmak üzere 31 Mart 2018’e kadar sürecek.

By , - Domain Haberleri - . Etiketler: , ,
Radix Yarışma

Yeni gTLD kayıt operatörü Radix, 9 yeni uzantısına talep toplamak için tanıtımlarına bir yenisini ekledi.

Radix, web tasarımcıları, geliştiricileri ve mevcut müşterilerin bu uzantılar üzerine inşaa edilmiş web siteleri hazırlamaya davet ediyor. Yarışma, haftalık ve aylık kazananların yanı sıra bir kamuoyu oylamasıyla seçilen bir hakem heyeti tarafından değerlendirilecek. Radix, yarışmanın, web tasarım alanındaki yeni TLD‘lerin kullanımını teşvik etmesini bekliyor. Radix’in halen sahip olduğu dokuz uzantı;

  1. .tech
  2. .press
  3. .site
  4. .space
  5. .store
  6. .online
  7. .website
  8. .fun
  9. .host

Büyük ödül 10.000$, aylık ödül 1000$. Detaylarına “F3.Space” adresinden ulaşabileceğiniz yarışma, küçük ve orta ölçekli ajanslar ve freelancers da dahil olmak üzere 31 Mart 2018’e kadar sürecek. Radix, kazanan tasarımların uluslararası bir tasarımcı, geliştirici ve yaratıcı düşünce topluluğuna vitrinde sergileneceğini ve kullanıcılar en çok sevdikleri tasarımlara oy vereceğini söyledi. 2012 yılından beri dünya çapında hackathons’un aktif destekçisi olan Radix, bugüne kadar bir çok proje geliştirmiş. Detaylı ve uzun açıklamalar için kaynak incelenebilir.

 

Kaynakdnjournal.com/archive/lowdown/2017/dailyposts/20170817.htm

domain haberleri