Domain Haberleri

TechNavio: 2018-2022 DNS Araçları Pazarı Raporu

By , - Domain Haberleri - .

TORONTO (technavio) — Küresel teknoloji araştırma ve danışmanlık şirketi TechNavio‘nun 2018-2022 yılları arasını kapsayan 2.500$’lık Pazar Araştırması Raporu. Rapor, global Alan Adı Sistemi (DNS) Araçları Pazarı’nın kapsamlı bir analizini sunuyor. Ayrıca Amerika, APAC ve EMEA gibi bölgelerdeki büyüme beklentilerinin ayrıntılı analizlerini de kapsıyor.

TechNavio’nun pazar araştırması raporu, işletme verimliliğini artırmak için DNS‘nin dağıtımının, 2022’ye kadar küresel alan adı sistem araçları pazarının birincil büyüme faktörlerinden biri olacağını belirliyor. Technavio’nun pazar araştırması analistleri, pazarın 2022 yılına kadar bileşik yıllık büyüme oranının (CAGR: Compound Annual Growth Rate) % 13’e varan oranlarda olacağını tahmin ediyor. Rapor ayrıca DNS araçları pazarındaki Akamai, GoDaddy, Oracle gibi şirketlerin analizini de sunuyor.

Raporda cevaplanan bazı sorular:

  • Pazar büyüklüğü ve büyüme oranı 2022’de ne olacak?
  • Küresel alan adı sistem araçları pazarını yönlendiren temel faktörler neler?
  • Küresel alan adı sistem araçları pazarının büyümesini etkileyen kilit pazar eğilimleri neler?
  • Pazarın büyümesindeki zorluklar neler?
  • Küresel alan adı sistem araçları pazarındaki kilit satıcılar kimler?
  • Global alan adı sistem araçları pazarında satıcıların karşılaştığı pazar fırsatları ve tehditler neler?
  • Amerika, APAC ve EMEA’nın pazar paylarını etkileyen eğilimli faktörler neler?

Technavio’nun 2018-2022 için Alan Adı Sistemi Araçları Pazarı hakkındaki güncel araştırma raporu, hedef kitlesi için hayati önem taşıyan ve çok çeşitli faktörler hakkında bilgiler sunuyor. Müşterilerin pazar konumlarını iyileştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bu endüstri araştırma raporu, önde gelen büyüme faktörleri ve eğilimleri etkileyen kesin bilgiler sağlıyor. Ayrıca pazarın büyüme oranlarına ve pazarın büyümesini sınırlayan etkenlere ilişkin tahminleri ve sürekli gelişen rekabet senaryolarına yönelik ayrıntılı piyasa analizlerini de sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, rapor aynı zamanda özellikle niş pazarlarda artan pazar payları ile birlikte pazar üstünlüğü kazanmasına yardımcı olacak rakipler hakkında bilgiler de veriyor.

Bu pazar hakkında daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Ücretsiz örnek rapor isteme

 

Technavio Hakkında

Technavio, küresel pazarın önde gelen teknoloji araştırma ve danışmanlık şirketlerinden. Araştırma ve analizleri, gelişmekte olan piyasa eğilimlerine üzerine. Şirket, işletmelerin pazar fırsatlarını tanımlamasına ve pazar konumlarını optimize etmek için etkili stratejiler geliştirmelerine yardımcı olacak eyleme dönüştürülebilir bilgiler sağlıyor. Technavio’nun rapor kütüphanesi, 500’ün üzerinde uzman analistle, 50 ülkeyi ve 800 teknolojiyi kapsayan 10.000’den fazla rapor ve sayımdan oluşmakta. Müşteri tabanları 100’den fazla Fortune 500 şirketi de dahil olmak üzere her boyuttaki işletmelerden oluşuyor.

 

Kaynaktechnavio.com/report/global-domain-name-system-tools-market-analysis-share-2018

Kaynakbusinesswire.com/news/home/20180319005974/en/Domain-System-Tools-Market—Rising-Adoption

 

domain haberleri
Diğer ilgili haberler