Domain Haberleri

Uniregistry 2017 Pazar Satış Raporu

By , - Domain Haberleri - . Etiketler: ,
Frank Schilling - Uniregistry

CAYMAN (prnewswire) — 2017’nin ilk 8 ayında satışı gerçekleşen 3617 alan adından elde edilen gelirin 29.000.000 doları aştığı bilgisini bir basın bülteni ile açıklayan Uniregistry’nin yer verdiği diğer rakamlar şu şekilde;

İşlem sayısı 2016 yılının aynı dönemine göre % 24 artarken, toplam satışlar aynı dönemde elde edilen 25.000.000 dolarlık ciroya göre % 13.85 arttı. Teknolojik yenilik ve satış ekibi, önceki dönemlerde yapılan iyileştirmelerin, net satış fiyatlarına genel olarak az bir etkisi olduğu açıklamasını yaptı. 2011 yılından itibaren ortalama satış fiyatlarının arttığını, şu anki durumun bir önceki yıla göre alan adı başına $ 9.110 USD olduğu bilgisini verdi.

Uniregistry’in Satışlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeffrey Gabriel yaptığı açıklama;

“2017 yılındaki satışlar olağanüstüydü, tüm projeksiyonlarımızı geçti. Geleneksel olarak yılın en güçlü çeyreğine girdikçe daha da büyüyor ve heyecanlıyız. Müşteri geribildirimimiz çok cesaretlendiriciydi ve yeni ödeme sistemimizi gerçekten seviyorlar, SSE (Güvenli Eşzamanlı Değişimi) ve yeni Uniregistry uygulamamız gibi ürünlerimizi hassaslaştırdıkça ve 2018’de yeni teknolojilerin büyük bir bölümünü geçerken satış ekibimizin elde edebileceği kazançları görmekten heyecan duyuyoruz”

2017 ve sonrası için görünüm:

Alan adlarındaki tüketici ve yatırımcı ilgisi hala güçlü. Asya (+% 23.25) gibi pazarlarda ve Avrupa’da (+% 12,1) güçlü bir büyüme gördük. Küresel kapsamda Uniregistry, sektörde önde gelen işlem hacmi ve satış fiyatlarının sağlanmasında mükemmel bir konumda. Uniregistry, dünyanın her yerinde, nerede olursanız olun iOS ve Android sektör lideri uygulamalarımızla, müşterilerimiz alan adı satabilir. “Satış ve pazarlama odaklı satış ekibime büyük saygı duyuyorum. Aynı zamanda bizi ileriye götüren yazılım ve ürün mühendisliği ekibini tanımak istiyorum. Uniregistry Market, kusursuz satış liderliğiyle, kanıtlanmış broker’lardan oluşan seçkin bir ekip ve ileri teknolojiyle bir araya gelerek gücümüzün birleşimidir. Uniregistry’in kurucusu ve CEO’su Frank Schilling .

 

Kaynakprnewswire.com/news-releases/uniregistry-market-announces-record-sales-in-its-secondary-market-300521407.html

domain haberleri