Domain Haberleri

Vanity Markası Açık Artırmada

By , - Domain Haberleri - .
Hilco

DAKOTA (prnewswire) — Grand Forks, Inc.’ye ait Vanity® markası açık artırma da. Hazır giyim ve perakende mağaza hizmetleri veren Vanity markasının açık artırmasına, vanity.com’un yanı sıra evanity.com ve VanityShops.com’da dahil.

Müzayede, Media Options S.A.’dan “Vanity.com” ve “Vanity.net” alan adları için 100.000 $ ‘lık bir ön teklifle başlayacak. Alan adı için asgari açılış tutarı 115.000 USD. Vanity® markası için açılış fiyatı ve ilgili müşteri verileri sonucunda değeri 67.500 $ olarak belirlenmiş.

Vanity, elli yıldan fazla bir süredir moda bilincine sahip genç kadınlara mağazaları ve e-ticaret web siteleri aracılığıyla geniş bir giyim, ayakkabı ve kot sağlayan bir marka.

Vanity şu anda Kuzey Dakota Bölgesi için Birleşik Devletler İflas Mahkemesinin 11. Bölümü uyarınca bir borçlu olarak faaliyet göstermekte ve gerçekleşmesi planlanan satış, iflas mahkemesinin onayına tabi.

Hilco Streambank’dan David Peress; “Vanity® markası geniş bir yelpazeye sahip. Buna ek olarak, Vanity.com adresi, eğlence, medya, mobilya gibi birçok kategoride kullanılabilecek değerli bir premium alan adıdır.” açıklamasını yaptı.

Hilco Streambank, fikri mülkiyet üzerine pazarda uzmanlaşmış bir lider danışmanlık firması. Ayrıca son üç yılda çeşitli endüstrilerdeki markaları temsil eden IP değerlendirme ve tasarruf pazarında lider konuma geldi. “HilcoDomains.com” ve “IPv4Auctions.com” vasıtasıyla kamuya açıklanan “İflas Vakaları 11. Bölüm”, özel işlemler ve çevrimiçi satışlarda satış da dahil olmak üzere çok sayıda işlemi tamamlayan Hilco Streambank, tüketici markası, internet ve telekomünikasyon üzerine öncü bir aracı kurum. Hilco Streambank, Northbrook, Illinois merkezli ve dünya çapında hizmet veren bir finansal hizmetler şirketi olup şirketlerin varlıklarının değerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan Hilco Global’in (www.hilcoglobal.com) bir parçası.

 

DOMAINOG: Bir firma iflasını veriyor ve bir başka firma da bu tür vakalar ile ilgileniyor. Firmaların ellerindeki marka ve alan adlarını açık artırmaya çıkarıyor. Yeni fikirler uyandırabilen! ve emsal teşkil edebilecek güzel ve ufuk açıcı bir haber.

 

Kaynakmarkets.businessinsider.com/news/stocks/Vanity-Shop-to-Sell-Vanity-com-Domain-and-Vanity-Brand-in-Ch-11-Auction-1004799499

Kaynağın Kaynağı: prnewswire.com/news-releases/vanity-shop-to-sell-vanitycom-domain-and-vanity-brand-in-ch11-auction-300539116.html

domain haberleri
Diğer ilgili haberler